Validni web
ČLÁNEK
HC Junior Mělník - HC Stadion Teplice 3:2
Komentář k utkání s HC Junior Mělník
Do Mělníku odjeli tepličtí hokejisté s cílem zabodovat a potvrdit tak středeční výhru nad Klatovy. Jenže jim nevyšel úvod utkání a záhy prohrávali gólem Kaly. Akce se střídaly na obou stranách a v závěru třetiny vyrovnal Zámečník na 1:1. V úvodu druhé třetiny využil Hanzl souhru s Kožnarem ke vstřelení vedoucí branky Teplic. Domácí chtěli srovnat skóre, podařilo se jim to v 28.minutě zásluhou Rouska a za dalších šest minut jim vrátil vedení David. V té chvíli by nikoho nenapadlo, že další branka již nepadne. V poslední části hry se hosté všemožně snažili o zvrat ve skóre, ale nepodařilo se jim využít žádnou z nabízených šancí a tak přišli zbytečně o všechny body.
Summary zápasu
Hráno: 14.10.2006
Výsledek: 3:2(1:1,2:1,0:0)
Sled branek: 04.49 (1:0) Kala (Rousek), 18.21 (1:1) Zámečník (Bauer), 21.55 (1:2) Hanzl (Kožnar), 27.46 (2:2) Rousek (Hrbek, Dobiáš), 34.57 (3:2) David (Krejčí, Pazourek)
Sestava Teplic: Trnka - Gill, Mouka, Klement, Jurčík, Třeštík - Slavík, Štverák, Kuchta - Ptáček, Kožnar, Hanzl - Bauer, Kuklík, Zámečník
Vyloučení: 11:16
Přesilovky: 2:0