Validni web
ČLÁNEK
HC Klatovy - HC Stadion Teplice 5:3
Komentář k utkání s HC Klatovy
Klatovy jsou nejvzdálenějším soupeřem teplických hokejistů v soutěži a tak museli hosté vyjíždět po poledni. Hned v začátku utkání získali hosté možnost přesilovky, ale díky brankáři Štelmachovi zůstalo skóre bezbrankové. Naopak v 6.minutě se domácí ujali vedení, když po obléhání branky skóroval Štefl. Domácí se z vedení dlouho netěšili, neboť v 9.minutě vyrovnal v přesilové hře Mouka. Hra byla poté vyrovnaná s několika šancemi před oběma brankami. Ve druhé třetině přežili domácí dvojnásobné oslabení, pak sice získali převahu, ale koncovka byla jejich slabinou. Pokud si domácí nějakou příležitost vypracovali, tak vše končilo u dobře chytajícího Volfa. Po 40 minutách svítil na ukazateli stav 1:1. Do třetí třetiny vtrhli domácí náporem a po několika minutách v rozmezí 27 vteřin získali rozhodující dvoubrankový náskok. Nejprve po přihrávce Pavlise se trefil Špaček a hned nato po samostatné akci Benedikt. Domácí získali na jistotě a měli další příležitosti ke skórování. V 52.minutě dostali hosté možnost hrát přesilovku a snížit tak nepříznivý stav. Bohužel se stal pravý opak, neboť Maxa dorazil Volfem vyražený puk počtvrté do teplické sítě. Teprve 4 minuty před koncem v další přesilovce se prosadil Ptáček a snížil na 4.2. Hosté zkusili poslední nápor na zvrat, ale byli přibrzděni vyloučením. V přesilovce získali domácí definitivní jistotu vítězství zásluhou Pavlise. Konečnou podobu výsledku dal po chybě domácí obrany 4 vteřiny před koncem Švejda.
Summary zápasu
Hráno: 22.11.2006
Výsledek: 5:3(1:1,0:0,4:2)
Sled branek: 05.38 (1:0) Štefl (Šanda), 08.05 (1:1) Mouka (Semecký), 42.59 (2:1) Špaček (Pavlis), 43.26 (3:1) Benedikt, 52.50 (4:1) Maxa (Benedikt), 55.51 (4:2) Ptáček (Klement), 58.57 (5:2) Pavlis (Bednář), 59.56 (5:3) Švejda
Sestava Teplic: Volf - Gill, Mouka, Třeštík, Klement, Semecký, Hanzl - Slavík, Štverák, Neč - Ptáček, Kuklík, Zámečník - Bauer, Švejda, Závada