Validni web
ČLÁNEK
Zbytečná prohra s Mělníkem v prodloužení 4:5
Komentář k utkání s HC Junior Mělník
Úvod utkání vyšel lépe hostům, kteří se hned po 188 vteřinách dostali do vedení díky tečované střele Pazourka od modré. Domácí si pak vynutili tlak, vytvořili si několik velmi dobrých příležitostí, ale hosty držel svými skvělými zákroky brankář Vokurka. Vyznamenal se především při domácí přesilovce pět na tři, kdy zlikvidoval dvě vyložené šance. Při další přesilovce ve 13. minutě se domácí přece jen prosadili, když puk putoval po ose Mouka - Hanzl - Bauer a bylo vyrovnáno. Domácí měli po zbytek první třetiny navrch, ale stav se neměnil. V poslední minutě třetiny získali přesilovku hosté, ale nevyužili ji do sirény. Přesilovka pokračovala na začátku druhé třetiny a když už se zdálo, že ji domácí přežijí, tak se jim nepodařilo vyhodit puk ze třetiny a střelu Pazourka tečoval do horního rohu Trnkovy branky David. Za necelé dvě minuty bylo vyrovnáno, po akci Štveráka si brankář Vokurka nešťastně srazil puk za svá záda. Po této brance se akce střídaly na obou stranách. Ve 35. minutě využil chybné rozehrávky hostující obrany Kuchta a přesnou střelou dostal domácí do vedení 3:2. Začátek třetí třetiny přinesl přesilovku domácích a ti ji za necelých 10 vteřin využili Kuchtou k dvoubrankovému vedení. V té chvíli se zdálo, že domácí dovedou utkání v poklidu k vítězství. Jenže za 2 minuty nato neodehrál Třeštík puk od vlastní branky, toho se zmocnil Hořák a nad vyrážečku Trnky snížil na 4:3. Tato branka vlila novou krev do žil hostujícího týmu. Hráči Mělníka začali bojovat a přehrávali domácí tým. Tepličtí statečně odolávali a vydrželi i půlminutové oslabení o dva hráče. Bohužel v posledních minutách třetí třetiny "zapracoval" rozhodčí Würtherle, který vylučoval pouze domácí hráče a zákroky hostí nechával bez povšimnutí. Dvě a půl minuty před koncem třetí třetiny byl vyloučen Gill, hosté si vzali time-out, odvolali brankáře a hráli o dva muže v poli navíc. Tento tah se jim vyplatil, neboť Kala z bezprostřední blízkosti vyrovnal na 4:4. Této brance předcházel faul hostí, ale hlavní rozhodčí nechal pokračovat ve hře. V prodloužení se domácí dostali hned po buly do pásma hostí, ale nepřesně stříleli. Naopak z protiútoku se dostal osamocený Kala před Trnku a zakončil úspěšně. Domácí mužstvo úplně zbytečně ztratilo dva body, neboť utkání bylo dobře rozehráno na vítězství.
Summary zápasu
Hráno: 25.11.2006
Výsledek: 4:5p(1:1,2:1,1:2,0:1)
Sled branek: 03.08 (0:1) Pazourek (R.Kala), 12.12 (1:1) Bauer (Hanzl, Mouka), 21.35 (1:2) O.David (Pazourek), 23.28 (2:2) Štverák, 34.42 (3:2) Kuchta, 41.17 (4:2) Kuchta (Klement), 43.38 (4:3) Hořák (O.David), 57.50 (4:4) R.Kala (Příhoda), 60.37 (4:5) R.Kala
Sestava Teplic: Trnka - Gill, Mouka, Třeštík, Klement, Semecký - Bauer, Štverák, Hanzl - Závada, Kuchta, Švejda - Ptáček, Neč, Zámečník
Vyloučení: 6:5, navíc Gill 10 minut
Přesilovky: 2:2