Validni web
ČLÁNEK
Nešťastná prohra: Mělník - Teplice 2:1
Komentář k utkání s HC Junior Mělník
Úvod utkání se nesl ve znamení domácího náporu, který vyústil v 9. minutě ve vedoucí gól. Zaznamenal jej Stinka po zpětné přihrávce od zadního mantinelu od Davida. Radost domácích trvala pouhých 36 vteřin, neboť po akci Antonína Hanzla se trefil Jiří Švejda. Domácí mužstvo i po vyrovnání mělo územní převahu a necelé dvě minuty před první sirénou využil dvojnásobnou přesilovku R.Kala, který zužitkoval přihrávku M.Kaly. V té chvíli jistě nikoho ani nenapadlo, že skóre se už do konce utkání nezmění. Ve druhé třetině začali tepličtí postupně přebírat iniciativu a čím dál častěji se hrálo před brankou domácího gólmana Vokurky. Ten se stal pro teplické hráče nepřekonatelnou překážkou. Ve třetí třetině už byla převaha hostí naprosto evidentní, ale koncovka teplických byla tragická. Hosté nevyužili pět samostatných nájezdů, poměr střel byl v této třetině 2:16, přesto se na stavu nic nezměnilo. Ani v závěrečné power-play nebyli tepličtí úspěšní, při šancích Antonína Hanzla nebo Jana Šulce domácí brankář doslova čaroval. Opět se ukázalo, že teplickým se lépe hraje proti týmům z čela tabulky než proti mužstvům, kteří jsou "nastejno". V teplickém týmu se v dobrém světle ukázal z Mostu hostující Jan Šulc. Naopak stínem utkání bylo zranění Jana Závady, jak dlouho bude týmu chybět ukáže lékařské vyšetření.
Summary zápasu
Hráno: 13.01.2007
Výsledek: 2:1(2:1,0:0,0:0)
Sled branek: 08.47 (1:0) Stinka (David), 09.23 (1:1) Švejda (Hanzl), 18.03 (2:1) R.Kala (M.Kala)
Sestava Teplic: Bílek - Gill, Mouka, Třeštík, Klement, Brabec, Hajný - Bauer, Hanzl, Švejda - Delveris, Štverák, Kuchta - Ptáček, Šulc, Závada - Kuklík, Zahálka
Vyloučení: 4:6, navíc Hajný 10 minut
Přesilovky: 1:0