Validni web
ČLÁNEK
HC Klatovy - HC Stadion Teplice 9:4
Komentář k utkání s HC Klatovy
Ve velmi oslabené sestavě odjeli tepličtí hokejisté do Klatov. Domácí měli ostrý start do utkání, když během necelých 8 minut se postupně trefili Herzig, Štefl, Fiala a Pavlis. Po čtvrtém gólu odjel z branky Pavel Trnka a nahradil jej juniorský brankář Zdeněk Halama. V 10.minutě po obléhání domácí branky se prosadil Jiří Švejda a snížil na 4:1. Po této brance se hra vyrovnala, na obou stranách byly možnosti ke skórování, ale do konce první třetiny se stav nezměnil. Na začátku drzhé třetiny využili domácí přesilovku Bárkem na 5:1. Další akce domácích zůstaly nevyužity. V 28.minutě se skóre měnilo na obou stranách, nejprve domácí Švík zakončil pěknou kombinační akci a za 22 vteřin nato prostřelil brankáře Štelmacha Maris Delveris. V následujících minutách se na ledě přiostřilo, tepličtí měli výhodu dvojnásobné přesilovky, ale nevyužili z toho nic. Ještě před koncem druhé třetiny se dostal sám před Štelmacha Jan Kožnar, ale neuspěl. V poslední části hry dostali výhodu dvojnásobné přesilovky domácí a Maxa zvýšil na 7:2. Ve 48.minutě při hře čtyři na čtyři skóroval domácí Pavlis. Za tři minuty nato hráli domácí přesilovku, ale jejich nepřesnou rozehrávku vystihl Jiří Švejda a zakončil svoji akci gólově. Při další dvojnásobné přesilovce byli domácí opět úspěšní, když akci zakončil Herzig. Konečné slovo měl dvě a půl minuty před koncem Jan Závada, který skóroval při přesilové hře. Výhra domácích byla zasloužená.
Summary zápasu
Hráno: 21.02.2007
Výsledek: 9:4(4:1,2:1,3:2)
Sled branek: 01.45 (1:0) Herzig (Kepl), 03.00 (2:0) Štefl (Bednář), 07.04 (3:0) Fiala (Herzig), 07.34 (4:0) Pavlis (Bárek), 09.55 (4:1) Švejda (Delveris), 22.55 (5:1) Bárek (Švík, Špaček), 27.13 (6:1) Švík (Štefl, Bednář), 27.39 (6:2) Delveris (Švejda), 46.14 (7:2) Maxa (Pulpán), 47.06 (8:2) Pavlis (Tureček), 50.13 (8:3) Švejda, 54.34 (9:3) Herzig (Maxa, Tureček), 57.35 (9:4) Závada (Pospíšil)
Sestava Teplic: Trnka (8.Halama) - Gill, Mouka, Třeštík, Jurčík, Pospíšil, Klement - Slavík, A.Hanzl, Delveris - Myšík, Závada, Švejda - Zícha, Kožnar.