Validni web
ČLÁNEK
V posledním utkání výhra ve Slaným 5:2
Komentář k utkání s UHK Lev Slaný
Utkání bylo pro oba týmy posledním v této sezóně a tak se dal očekávat klidný, bezstarostný hokej. Úvod zápasu byl vyrovnaný, vzruch přinesla 9.minuta, kdy domácí hráli přesilovou hru, ale tak jako v minulém utkání to byl Jan Šulc, který v oslabení se dostal před brankáře Schwambergera a skóroval. Snaha domácího týmu o vyrovnání vyzněla naprázdno, naopak hosté mohli do konce první třetiny ještě přidat branku. Na začátku druhé třetiny se obraz hry příliš nezměnil, snaha domácích byla bezzubá a hosté hráli v klidu. Zlom ve vývoji nastal v druhé části prostřední třetiny. Domácí přesně v polovině utkání vyměnili brankáře, místo Schwambergera nastoupil Formánek, ale tento tah se ukázal být nešťastným. Hned za minutu při přesilovce se trefil Antonín Hanzl a za dalších 77 vteřin se radoval sváteční střelec Roman Brabec. Tepličtí převzali režii hry zcela do svých rukou a v závěru třetiny přidali ještě další dvě branky. V rychlém sledu se postarali o stav 0:5 Jan Šulc a Antonín Hanzl. V poslední části hry se utkání jen dohrávalo, v závěru přišel Martin Bílek o čisté konto, když nejprve v 57.minutě při přesilovce pět na tři zaznamenal první gól domácích veterán Průcha a 80 vteřin před koncem skóroval při oslabení domácích Novák.
Summary zápasu
Hráno: 28.02.2007
Výsledek: 2:5(0:1,0:4,2:0)
Sled branek: 08.25 (0:1) Šulc (Závada), 30.48 (0:2) A.Hanzl (Mouka), 32.05 (0:3) Brabec (Vyskočil), 39.14 (0:4) Šulc (Švejda), 39.24 (0:5) A.Hanzl (Gill), 56.10 (1:5) Průcha (Novák), 58.40 (2:5) Novák (Strachota)
Sestava Teplic: Bílek - Gill, Mouka, Třeštík, Semecký, Brabec - Delveris, A.Hanzl, Švejda - Neč, Šulc, Závada - Myšík, R.Hanzl, Vyskočil
Vyloučení: 7:9
Přesilovky: 1:1