Validni web
ČLÁNEK
První přípravné utkání doma se Sokolovem 3:4
Komentář k utkání s HC Baník Sokolov
Po dvou debaklech v Mělníku a Klášterci se domácí poprvé představili na svém stadionu. Z loňského týmu nezůstal kámen na kameni a silně omlazené domácí mužstvo začalo proti Sokolovu bez bázně a hany. Od začátku se akce střídaly na obou stranách a oba brankáři se měli co ohánět. Skóre otevřeli v přesilovce hosté, kdy tečovaná střela, po které se Halama marně natahoval, obloučkem skončila v síti. Domácí nedeprimováni se snažili i nadále útočit a v 15.minutě se dočkali vyrovnání. Rovněž v přesilové hře tečoval Bauer Jindřichovu střelu po ledě. Na začátku druhé třetiny padl další gól v přesilovce, když Louthan po obléhání domácí branky dotlačil puk do sítě. Hosté po vedoucí brance měli více ze hry, ale nabízené příležitosti likvidoval dobře chytající Halama. V polovině utkání se na obou stranách vyměnili gólmani. V domácí kleci se objevil Veverka a rovněž nezklamal. Domácí postupně převzali iniciativu, ale koncovka byla slabinou. Naopak před koncem druhé třetiny se radovali opět hosté. Vrbou tečovaný puk došoural pomalu do branky. Vzápětí poté hosté dvakrát za sebou faulovali a domácí šli do dvojnásobné přesilovky. Tuto šanci využili hned na začátku poslední části hry, kdy pěknou kombinaci zakončil přesně Gellner. Domácí zvýšili úsilí a chtěli vyrovnat, bohužel opět selhali v několika dobrých šancích. V 50.minutě zaváhala domácí obrana s odehráním kotouče a Kašpar nabídnutou šanci využil, tím hosté opět vedli o dva góly. Zdálo se, že utkání je rozhodnuto. Jenže necelých pět minut před koncem byl vyloučen Kašpar na pět + do konce za nevhodné chování a domácí rychle snížili na 3:4. Střelu Brabce od modré umístil pod horní tyč Gellner. Domácí vrhli vše do útoku, minutu před koncem odvolali brankáře, ale vyrovnat se už nepodařilo. Výkon domácích mladíků byl příjemným překvapením a mohl by být nadějí do budoucna.
Summary zápasu
Hráno: 25.08.2007
Výsledek: 3:4(1:1,0:2,2:1)
Sled branek: 09.48 (0:1) Děkan, 14.37 (1:1) Bauer, 23.03 (1:2) Louthan, 38.45 (1:3) Vrba, 40.57 (2:3) Gellner, 49.54 (2:4) Kašpar, 56.38 (3:4) Gellner
Sestava Teplic: Halama (33.Veverka) - Třeštík, Brabec, Hajný, Jurčík, Pusch, Prokš, Podrázský - Veselý, Gellner, Voborník - Starigin, Bauer, Jindřich - Matejčík, Myšík, Zícha - Jarkovský, Pavka, Mikeš
Vyloučení: 4:9, navíc Kašpar 5+do konce utkání
Přesilovky: 3:2